کوسن برای مبل کرم

رنگ مناسب کوسن برای مبل کرم
Rate this post

با توجه به این که مبل‌ با رنگ گرم، طرفداران بسیار زیادی دارد و از همه مهمتر رنگ کلاف اکثر مبل ها به رنگ فندقی، نخودی و شکلاتی می‌‌باشد، بهترین پارچه نیز برای این ست کرم خواهد بود. در مرحله بعدی انتخاب کوسن مناسب برای ست مبل می‌تواند جذاب باشد. به همین دلیل ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که با معرفی کوسن مناسب برای مبلمان کرم رنگ، دکوراسیون منزلتان را جذاب کنیم. تخصص سایا دکور زیباسازی خانه شما است. همیشه لازم نیست که یک مبل گران بخرید، بلکه باید یک مبل خوب بر اساس منزل خود انتخاب نمایید، که با کمک مشاورین  امکان پذیر خواهد بود.

کوسن برای مبل کرم

مبل کرم با چه رنگی ست می‌شود؟

اولین سوالی که در مورد مبل کرم باید پاسخ دهیم، بهترین رنگ مکمل آن می‌‌باشد که با توجه به رنگ کاغذ دیواری و فرش پاسخ داده می‌شود. اگر برای کاغذ دیواری و فرش منزل از رنگ های گرم استفاده کرده باشید، رنگ تیره و سرد می‌تواند انتخاب مناسبی برای ست کردن با کرم باشد. دقت کنید که استفاده همزمان از کوسن و شال مبل ایده جذابی نیست و بیش از اندازه مبل را شلوغ می‌کند. در ادامه یک لیست از بهترین رنگ‌هایی که با کرم ست می‌شوند را بررسی خواهیم کرد.

کوسن آبی نفتی

اگر قصد دارید برای مبل کرم رنگ خود، چندین کوسن کوچک سفارش دهید آبی نفتی گزینه مناسبی خواهد بود. البته در مقاله « چیدمان خانه کوچک » به این موضوع اشاره کردیم که رنگ آبی نفتی نباید به صورت گسترده در خانه تکرار شود. چرا که سبک و فضای منزل را اندکی کوچکتر نشان میدهد و این موضوع چالش برانگیز خواهد بود. کوسن آبی نفتی کوچک برای یک پذیرایی بزرگ روی مبل کرم جذابیتی دو چندان خواهد داشت.

کوسن برای مبل راحتی کرم

کوسن سبز زیتونی

اگر خانه شما کوچک است و از ست مبل راحتی تخت خواب شو ماتریس استفاده می‌کنید، بهترین رنگ کوسن سبز زیتونی خواهد بود. چرا که فضای منزل شما را اندکی بزرگ نشان میدهد و از همه مهمتر آرامش ویژه ای به فضای منزل شما خواهد بخشید. برای این بخش نیز بهتر است که از کوسن لوله ای و یا کوسن مربع شکل در سایز کوچک استفاده کنید تا بهترین و جذابترین نتیجه ممکن را به دست آورید. در صورتی که از یک گلدان کوچک نیز در حوالی ست مبلمان خود استفاده کنید، فضای منزل شما بسیار جذاب و شیک خواهد شد.

کوسن برای مبل سلطنتی کرم

کوسن آبی فیروزه ای

اگر یک فرد جسور هستید و دوست دارید که فضای منزلتان آرامش بخش باشد، سراغ رنگ آبی فیروزه‌ای بروید. رنگ آبی فیروزه‌ای به صورت کوسن و یا شال مبل، برای مبلمان کرم بسیار جذاب است. به عنوان مثال مبل راحتی کلاسیک کاپلا را نگاه کنید، اگر این مبلمان با چند کوسن آبی فیروزه‌ای سبک مرغ آمین تزئین شود، نمای خانه را بسیار جذاب خواهد کرد. در دکوراسیون به این موضوع اعتقاد دارند که استفاده از رنگ آبی روشن نیازمند جسارت و شهامت بسیار زیادی است.

کوسن برای مبل کرم تیره

کوسن خاکستری

 اگر بخواهیم حالت کلاسیک مبل را بررسی نماییم که پارچه آن نیز به رنگ کرم باشد، کوسن خاکستری برای آن بهترین گزینه خواهد بود. کوسن خاکستری رنگی خنثی است که در هر طراحی و دیزاینی جلب توجه خواهد کرد. استفاده مکرر از رنگ خاکستری توصیه نمی‌شود به همین دلیل دو تا چهار کوسن مربع شکل بزرگ به رنگ خاکستری بهترین گزینه ممکن می‌باشد. البته استفاده از رنگ خاکستری برای ست مبلمان نئوکلاسیک نیز بسیار جذاب خواهد بود. فرض کنید مبل ال نئوکلاسیک لیون در خانه شما با چند کوسن خاکستری رنگ قرار گیرد. توجه همه به این ست جذاب جلب خواهد شد.

انتخاب کوسن برای مبل کرمی رنگ

بهترین کوسن برای مبل کرم طوسی

افراد بسیار زیادی ترجیح میدهند که از مبل با رنگ‌های ترکیبی استفاده کنند. رنگ طوسی و رنگ کرم به خوبی ترکیب می‌شوند و نظر هر شخصی را به خود جلب می‌کنند. در یک ست مبل هفت نفره، کاناپه و دو مبل مقابل آن به رنگ کرم انتخاب می‌شود و دو مبل کناری کاناپه به رنگ طوسی، البته تناژ رنگی هر کدام بستگی به سلیقه و طراحی خانه دارد. در ادامه بهترین کوسن مناسب این ست را بررسی خواهیم کرد.

کوسن طرح دار و با پارچه پتینه

معروفترین طراحان دکوراسیون از پارچه راه راه و یا پارچه طرح پتینه انتخاب می‌کنند. چرا که می‌توانند دو رنگ را به صورت متفاوت با هم ترکیب کنند. در صورتی که مبل شما به رنگ کرم طوسی باشد، بهتر است که کوسن تیره با پتینه طلایی استفاده کنید. اگر قصد دارید برای تک مبل خود نیز کوسن تهیه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از یک کوسن هم رنگ در ابعاد کوچک استفاده نمایید. در این صورت می‌توانید نتیجه بسیار عالی و جذابی به دست آورید.

کوسن برای مبل کرم روشن

کوسن چاپدار

اگر داخل سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به دنبال خرید کوسن باشید، متوجه خواهید شد که کوسن طرح چاپی در رنگ‌ها و سبک‌های مختلف موجود است. با توجه به دیزاین خانه خود سعی کنید که از یک کوسن چاپی مناسب با رنگ‌های تیره استفاده کنید. به عنوان مثال اگر از مبل چستر تختخواب شو لنس استفاده می‌کنید و دیزاین منزل شما نیز به صورت مینیمال انجام شده است، استفاده از کوسن چاپی با طراحی اشکال سه بعدی بسیار جذاب خواهد بود. دقت کنید که هنگام استفاده از این سبک و طرح قدرت خلاقیت شما بسیار حائز اهمیت است.

بهترین کوسن برای مبل کرم تیره

زمانی که ست مبلمان کرم تیره انتخاب می‌کنید برای هارمونی بهتر باید سراغ رنگ‌ روشن بروید. رنگ‌هایی که با دیگر وسایل منزل شما نیز همخوانی داشته باشد. ساده‌ترین حالت استفاده از کوسن کرم روشن می‌‌باشد، اما اگر بخواهید اندکی خلاقانه با این موضوع برخورد کنید، کوسن کرم روشن با نقش و نگار طلایی بسیار جذاب است. البته ابعاد کوسن رنگ روشن روی مبل کرم تیره نباید درشت باشد و بهتر است که به صورت مینیمال انتخاب شود.

کوسن شیری با طرح و نقاشی کرم

اگر ست مبلمان کرم تیره انتخاب کردید و فضای خانه شما نیز کوچک است، سراغ کوسن چاپی بروید. کوسن چاپی شما باید از پارچه شیری رنگ باشد و دارای طرح نقشی به رنگ کرم روشن باشد. این تضاد به وجود آمده می‌تواند نمای مبلمان شما را بسیار جذاب ‌کند. از طرفی به این موضوع توجه کنید که روی مبل کرم تیره نباید یک ردیف از کوسن قرار دهید، بلکه در زوایای کناری آن یک یا دو کوسن قرار داده تا نتیجه ایده آل خود را به دست آورید.

بهترین کوسن برای مبل کرم

کوسن گلدار با طراحی طبیعی

برخی از کوسن‌هایی که در بازار وجود دارد با نقش و نگار طبیعت طراحی شده است. این کوسن می‌تواند به صورت چاپی باشد و یا بواسطه کار دست تزئین شده باشد. برای مبل کرم تیره انتخاب کوسن روشن با طرح برگ درختان و یا گل، انتخابی هوشمندانه است. به شرطی که نقش گل و یا طرح برگ درختان متناسب خانه شما باشد.

کوسن برای مبل کرم قهوه ای

اگر مبل کرم قهوه ای خریده‌اید، برای انتخاب کوسن گزینه‌های بسیار زیادی خواهد داشت. چرا که کرم قهوه ای نه خیلی روشن است که محدود به انتخاب رنگ تیره باشید و نه خیلی تیره است که سراغ طرح های چاپی بروید. رنگ سبز برای مبل کرم قهوه ای بسیار ایده ال است و می‌تواند فضای خانه شما را شاداب نگه دارد. البته اگر به دنبال یک رنگ ملایم برای خانه خود هستید، از سبز زیتونی و رنگ بژ غافل نشوید.

کوسن برای مبل کرم رنگ

سخن پایانی

در این پست آموزشی به صورت ویژه در مورد انتخاب کوسن برای مبل کرم صحبت کردیم. اگر در طراحی و چیدمان مبل کرم رنگ خود از کوسن و یا شال مبل به رنگی متفاوتی استفاده کردید که در این بخش به آن اشاره نکردیم، از طریق بخش نظرات با ما و دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین اگر بخواهیم یک جمع بندی کلی از انتخاب کوسن برای مبل کرم رنگ به شما ارائه دهیم، لازم به ذکر است که انتخاب کوسن صرفا با هدف تعادل و هارمونی بهتر رنگ انتخاب خواهد شد. 

سمیرا کیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *