راهنمای خرید مبلمان نئوکلاسیک

Picture10 1
4/5 - (1 امتیاز)

آیا تصمیم به خرید مبلمان را دارید و نمی دانید که کدام سبک را انتخاب کنید؟ انواع مبلمان در سبک های کلاسیک، نئوکلاسیک، مدرن و سلطنتی تولید می شوند. انتخاب بهترین سبک مبلمان شاید برای برخی از افراد سخت و چالش برانگیز باشد. شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خودتان، مبلمان با بهترین و زیباترین سبک را سفارش دهید.

آنچه در زیبایی دکوراسیون خانه تاثیر زیادی دارد، سبک مبلمان است. مبل نئوکلاسیک از زیباترین و شکیل ترین انواع مبلمان محسوب می شوند. مبلمان کلاسیک را می توان تلفیقی از سبک راحتی و کلاسیک در نظر گرفت. بنابراین، اگر به دنبال خاص ترین طرح مبلمان هستید، مدل نئوکلاسیک را به شما پیشنهاد می کنیم.

 برای افرادی که به سبک های شلوغ و پرزرق و برق علاقه خیلی زیادی ندارند، انتخاب سبک نئو کلاسیک بهترین گزینه است. اگر جزو افرادی هستید که حکاکی های پیچیده و زیاد موجود روی مبلمان کلاسیک، مورد پسندتان نیست، باید سراغ خرید مبلمان های نئوکلاسیک بروید. تنوع طرح ها و مدل های مبلمان های نئوکلاسیک بسیار زیاد است؛ به همین خاطر، افراد با سلیقه های مختلف، سراغ انتخاب این سبک از مبلمان می روند. قبل از خرید مبلمان نئوکلاسیک، خواندن این راهنمای خرید را در سایت سایا دکور از دست ندهید.

راهنمای خرید مبل نئوکلاسیک

راهنمای خرید مبلمان نئوکلاسیک

نکاتی که باید درباره انتخاب و خرید مبل نئوکلاسیک بدانید!

به مبلمان های نئوکلاسیک، مبلمان های فرانسوی نیز گفته می شود. از دلایل محبوبیت و فروش زیاد این نوع مبلمان می توان به مدل های متنوع، مقاومت زیاد و زیبایی ظاهری اشاره کرد. از آنجایی که مبلمان های نئوکلاسیک، سازگار با هر نوع سبک دکوراسیون هستند، فروش بیشتری در مقایسه با سایر مبل ها دارند.

 آیا قصد خرید مبلمان نئوکلاسیک برای منزل تان را دارید؟ مبلمان های نئوکلاسیک در رنگ بندی و طرح های مختلف ساخته می شوند. اما شاید این سوال شما هم باشد که موقع خرید مبلمان نئوکلاسیک باید چه معیارهایی را در نظر گرفت. یکی از فاکتورهایی که موقع انتخاب مبلمان نئوکلاسیک باید در نظر بگیرید، توجه به مساحت خانه است.

برای خانه هایی که متراژ بیشتری دارند، خرید مبلمان راحتی بهترین انتخاب است. این مبلمان ها، فضای زیادی را اشغال می کنند و برای خانه هایی با مساحت کمتر بهترین گزینه محسوب می شوند. در این قسمت، به بررسی سایر معیارهای خرید مبلمان نئوکلاسیک می پردازیم.

  • توجه به جنس پارچه مبلمان نئوکلاسیک

یکی از نکاتی که هنگام انتخاب مبل نئوکلاسیک باید در نظر بگیرید، توجه به جنس پارچه است. پارچه مبل باید از متریال باکیفیت ساخته شده باشد تا استحکام و ماندگاری مبلمان افزایش پیدا می کند. برای پارچه رویه مبلمان های نئوکلاسیک از متریال مختلفی استفاده می شود. معمولاً از انواع پارچه ها مانند پارچه های مخملی برای ساخت مبلمان های نئوکلاسیک استفاده می شود. هر چقدر پارچه های به کار رفته برای ساخت مبلمان های نئوکلاسیک، باکیفیت تر باشند، برای خرید این نوع مبل نیز باید بیشتر هزینه کنید.

  • در نظر گرفتن رنگ پارچه مبلمان نئوکلاسیک

رنگ پارچه مبلمان باید به گونه ای باشد که به مرور زمان تغییر نکند. اگر رنگ های خیلی روشن را پسند نمی کنید، می توانید سراغ خرید مبلمان های نئوکلاسیک با رنگ های خنثی بروید. مبلمان هایی که پارچه های طرح دار دارند، برای افرادی که سبک های شلوغ را می پسندند، انتخاب مناسبی است.

اگر دوست دارید که محیط خانه تان زیباتر جلوه کند، مبلمان های نئوکلاسیک با رنگ های روشن را سفارش دهید. مبلمان های نئوکلاسیک روشن، محیط خانه را زیباتر و بزرگ تر نشان می دهد. برای خانه هایی که کوچکتر هستند، انتخاب مبل نئوکلاسیک با پارچه های روشن بهترین گزینه است. از آنجایی که مبلمان های نئوکلاسیک با رنگ های روشن تر، نور را منعکس می کنند، در بزرگ تر نشان دادن محیط خانه تاثیر بسزایی دارند.

 به علاوه، اگر می خواهید محیط خانه آرامش بخش تر باشد، باید خرید مبلمان های نئوکلاسیک با رنگ بندی روشن تر مانند رنگ های شاد را در برنامه تان قرار دهید. شما می توانید با خرید مبلمان های نئوکلاسیک با رنگ های شادتر، دکوراسیون خانه تان را زیباتر جلوه دهید. هنگام خرید درباره قابل شستشو بودن پارچه مبل از فروشنده سوال کنید. مبلمان نئوکلاسیکی را انتخاب کنید که با پارچه های قابل شستشو تولید شده اند.

راهنمای خرید مبلمان نئوکلاسیک

  • کیفیت و جنس چوب مبلمان نئوکلاسیک

برای ساخت مبلمان نئوکلاسیک از انواع چوب های باکیفیت و مستحکم استفاده می شود. جنس چوب به کار رفته در افزایش استحکام مبلمان نئو کلاسیک نقش دارد. معمولاً برای ساخت مبلمان های باکیفیت تر از انواع چوب های مرغوب مانند بلوط استفاده می شود. جنس چوب به کار رفته برای ساخت مبل باید بسیار مرغوب و باکیفیت باشد، تا مبلمان خیلی زود آسیب نبیند و زیبایی خود را از دست ندهد. 

  • توجه به زیبایی ظاهری نئوکلاسیک

یکی از ویژگی های مبلمان های کلاسیک، طراحی ظاهری زیبا است. معمولاً روی مبلمان های کلاسیک زیاد از منبت کاری استفاده نمی شود. در واقع، تولید کنندگان مبلمان های کلاسیک سعی می کنند که با کمی خلاقیت و استفاده از تکنیک منبت کاری، روی مبلمان را دیزاین کنند. برای افرادی که به دنبال مبلمانی با طرح های خاص هستند، انتخاب طرح نئوکلاسیک بهترین گزینه است.

  • راحتی و نشیمن مبلمان نئوکلاسیک

یکی از فاکتورهایی که موقع انتخاب مبلمان نئوکلاسیک باید در نظر بگیرید، توجه به راحتی و نشیمن مبل است.

مبلمان نئوکلاسیک باید براساس اصول آرگونومیک ساخته شده باشند. مبلمان نئوکلاسیک باید نشیمن گاه راحت و نرمی داشته باشند تا موقع نشستن، آسیبی به عضلات کمر و ستون فقرات افراد وارد نشود. این نوع مبلمان براساس استانداردها ساخته شده اند، باعث بروز درد کمر نمی شوند. به همین خاطر، موقع خرید باید مبلمان های نئوکلاسیک را انتخاب کنید که طراحی آرگونومیک و استاندارد دارند.

  • مقاومت و استحکام مبلمان نئوکلاسیک

موقع سفارش مبلمان باید فاکتورهایی از قبیل استحکام، کیفیت و مقاومت مبلمان را در نظر بگیرید. هر اندازه که از چوب و پارچه های با کیفیت تر برای ساخت مبلمان استفاده شده است، مقاومت و استحکام مبل نئوکلاسیک نیز بیشتر خواهد بود. اگر مبل های نئوکلاسیک، مستحکم تر و مقاوم تر باشند، سال ها می توانید از آنها استفاده کنید. در واقع، با خرید مبلمان های نئوکلاسیک با کیفیت، لازم نیست که بعد از گذشت چند سال، دوباره سراغ خرید مبل بروید.

  • وزن مبلمان نئوکلاسیک

یکی دیگر از فاکتورهایی که موقع انتخاب مبلمان نئوکلاسیک باید در نظر بگیرید، وزن مبل است. مبلمان های نئوکلاسیک در وزن ها و سایزهای مختلف ساخته می شوند. در واقع، وزن مبل های نئوکلاسیک براساس میزان متریال مورد استفاده برای ساخت آنها تعیین می شود. هر چقدر از متریال بیشتری برای ساخت مبل های نئوکلاسیک استفاده شده باشد، مبلمان دارای وزن بیشتری نیز هستند.  

مبلمان هایی را انتخاب کنید که خیلی وزن زیادی ندارند و جا به جایی آنها سخت نیست. از آنجایی که جا به جایی مبل کار راحتی نیست، باید خرید مبل هایی جمع و جورتر را  در برنامه تان قرار دهید. بنابراین، موقع خرید حتماً وزن مبلمان را در نظر بگیرید تا موقع جابه جایی دچار دردسر نشوید.

چگونه مبل نئوکلاسک انتخاب کنیم

  • قیمت مبلمان نئوکلاسیک

یکی از فاکتورهایی که موقع انتخاب مبل نئوکلاسیک باید در نظر بگیرید، توجه به قیمت این کالا است. فاکتورهای مختلف روی تعیین قیمت مبلمان های نئوکلاسیک موثر هستند. به عنوان مثال، مبلمان های نئوکلاسیک که از چوب های باکیفیت تر ساخته شده اند، با قیمت بیشتر به فروش می رسند.

 اما فاکتورهای دیگر مانند جنس، طرح و ابعاد روی تعیین قیمت مبل های نئوکلاسیک تاثیرگذار هستند. شما می توانید هر یک از مدل های مبلمان نئوکلاسیک را باتوجه به سلیقه تان با بهترین قیمت از سایا دکور سفارش دهید. خریداران می توانند قیمت مدل های مختلف مبلمان نئوکلاسیک را در سایت سایا دکور مقایسه کرده و بهترین طرح را انتخاب کنید. خرید مبلمان های نئوکلاسیک، ارزش هزینه کردن را دارد.

مبل نئوکلاسیک؛ قابل استفاده برای هر نوع سبک دکوراسیوان

مبلمان های نئوکلاسیک قابل استفاده در انواع فضاهای داخلی هستند. اما مبلمان های نئوکلاسیک را می توان بیشتر برای خانه هایی استفاده کرد که به سبک کلاسیک طراحی شده اند. به علاوه، افرادی که سبک مدرن را برای منزل خود انتخاب کرده اند، می توانند سراغ سبک نئوکلاسیک بروند. بنابراین، می توان گفت که مبلمان های سبک نئوکلاسیک با دکوراسیون های مختلف تطابق و سازگاری دارند.

سخن آخر

مبلمان نئوکلاسیک، جزو پرفروش ترین انواع مبلمان است. این نوع مبلمان در زیبایی و جلوه دهی دکوراسیون خانه تاثیر زیادی دارد. مبلمان های نئوکلاسیک، از پرفروش ترین انواع مبلمان هستند و ظاهر شیک و خاصی دارند. این مبل، جلوه بسیار شیکی دارد و فضای خانه را بسیار لوکس نشان می دهد.  هنگام خرید مبلمان های نئوکلاسیک باید به مواردی از قبیل ابعاد، جنس چوب، نوع پارچه و رنگ بندی مبل توجه کنید.

شما می توانید انواع مبلمان نئوکلاسیک را با بالاترین کیفیت از سایا دکور سفارش دهید. در این فروشگاه انواع مبلمان نئوکلاسیک با زیباترین طرح ها برای هر نوع سلیقه ای موجود است. با خرید مبلمان های نئوکلاسیک از سایادکور، جلوه دهی دکوراسیون منزل تان بیشتر و زیباتر خواهد بود. شما می توانید انواع مبلمان نئوکلاسیک با طرح، ابعاد و رنگ بندی دلخواه تان را در خاص ترین مدل ها به صورت اینترنتی از سایا دکور سفارش دهید. 

همچنین شما می توانید دیگر مبل ها نظیر مبل ال، مبلمان چستر،  مبل مدرن و حتی انواع آینه کنسول را با قیمتی باورنکردنی و کیفیتی بینظیر از سایا دکور سفارش دهید. 

Saya Decor
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *