مبل راحتی جلو تلویزیون

مبل جلو تلویزیون جدید
4/5 - (1 امتیاز)

اغلب افراد زمان بسیار زیادی را به تماشای تلویزیون می‌نشینند یا بازی‌های دلخواه خود را از طریق تلویزیون انجام می‌دهند؛ به همین دلیل خرید یک مبل بسیار راحت برای جلو تلویزیون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. علاوه‌براین تماشای تلویزیون بهانه خوبی برای دور هم جمع‌شدن اعضای خانواده است. این امر اهمیت خرید مبل راحتی جلو تلویزیون را افزایش می‌دهد.

در خانه‌ها و منازل کوچک که فضای نشیمن با پذیرایی یکی است، فضای مقابل تلویزیون اهمیت ویژه‌ای پیدا می کند. این فضا باید مطابق با سلیقه تمام اعضای خانواده باشد و بین آن‌ها صمیمیت بیشتری ایجاد کند. مبل جلو تلویزیون، می‌تواند این فضای صمیمی را ایجاد کند و جذابیت دکوراسیون منزل را دوچندان نماید.

بهترین مبل برای جلو تلویزیون، مبلی است که علاوه بر کارایی، زیبایی فضا را نیز بیشتر کند. فرقی ندارد که مبل کلاسیک بخرید یا مبل ال، مهم آن است که ابعاد و سبک مبلمان، متناسب با دکوراسیون و فضای داخلی منزل باشد. مبل‌ها می‌توانند باتوجه‌به سبک دکوراسیون و شکل هندسی خانه، به صورت‌‌های متفاوت چیده شوند. شما می توانید بهترین مدل مبل را در سایا دکور مشاهده کنید. 

محصولات پیشنهادی
راحتی چستر آوانگارد 1

مبل راحتی چستر آوانگارد

تومان42,000,000 تومانمشاهده محصول پیشنهادی

بهترین مبل‌ها برای قراردادن در جلو تلویزیون

امروزه تنوع بالایی از طرح و رنگ مبل‌های جلو تلویزیون ارائه شده است که می‌توانید آن‌ها را باتوجه‌به سلیقه خود و باتوجه‌به سایر اجزای دکوراسیون منزل انتخاب و خریداری نمایید. برای چیدمان مبل جلوی تلویزیون نیز گزینه‌های بسیاری دارید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

مبل جلو تلویزیون

محصولات پیشنهادی
راحتی ایساتیس 1

مبل راحتی ایساتیس

تومان32,400,000 تومانمشاهده محصول پیشنهادی

مبلمان طرح ال

مبل ال بهترین گزینه برای خانه‌های کوچک است. این مبل‌ها کوچک هستند و بخش بسیار کمی از فضا را اشغال می‌کنند. چیدمان این مبل در جلو تلویزیون بسیار راحت است و فضای دلنشین و صمیمی را برای شما ایجاد می‌کند. اگر فضای محدودی برای چیدمان مبل ال در اختیار دارید، می‌توانید این مبل را در کنج دیوار قرار دهید تا در عین زیبایی فضای کمی را اشغال کنند. اگر فضای در اختیار شما بزرگ‌تر است، می‌توانید با چیدن مبلمان ال در جلو تلویزیون، فضا را به دو قسمت مجزا تبدیل کنید.

محصولات پیشنهادی
راحتی آیسل 1

مبل راحتی آیسل

تومان31,000,000 تومانمشاهده محصول پیشنهادی

مبلمان نئوکلاسیک

یکی از جذاب‌ترین مبلمان برای قراردادن در فضای جلو تلویزیون، مبلمان نئوکلاسیک است. این مبل‌ها بسیار ساده و زیبا هستند و در اغلب آن‌ها از رنگ‌های خنثی استفاده شده است. مبل نئوکلاسیک با ترکیب مدل‌های مختلف و رفع نیاز کاربران توانسته است جایگاه ویژه‌ای در میان افراد پیدا کند.

چیدمان مبل نئوکلاسیک در جلو تلویزیون بسیار ساده است. شما می‌توانید تنها یک مبل 2 یا 3 نفره نئوکلاسیک را سفارش داده و آن را در مقابل تلویزیون قرار دهید. اگر متراژ بیشتری برای قرار دادن مبل در اختیار دارید، می‌توانید ست‌های 7 یا 9 نفره را خریداری کرده و چیدمان آن را در جلو و کنار تلویزیون انجام دهید.

محصولات پیشنهادی
تلویزیون سناتور 2 jpg

میز تلویزیون سناتور

تومان6,900,000 تومانمشاهده محصول پیشنهادی

مبلمان چستر

مبلمان چستر ترکیبی از مبل مینیمال، کلاسیک و نئوکلاسیک است. این مدل مبل با دکمه‌های قابل‌تعویض تزیین شده است و زیبایی خیره‌کننده‌ای دارد. معمولاً مبل چستر با رنگ‌های روشن، پایه‌های بلند و پارچه‌های طرح‌دار و متفاوت طراحی می‌شوند. چیدمان این نوع مبلمان نیز به‌راحتی و همانند مبلمان نئوکلاسیک انجام می‌شود.

شما می‌توانید این مبل را به‌صورت تکی سفارش داده یا ست کامل آن را به‌صورت 5 نفره، 7 نفره یا تعداد دلخواه و در طرح و رنگ موردعلاقه خود سفارش دهید. به‌عنوان‌مثال اگر خانه‌ای با متراژ بالا دارید، می‌توانید از مبل‌های چستر با دسته‌های پهن و عریض استفاده کنید، اما اگر متراژ خانه شما کم است، می‌توانید مبل‌هایی با دسته‌های کوچک‌تر را خریداری نمایید.

محصولات پیشنهادی
راحتی پارادایس 1

مبل راحتی پارادایس

تومان44,500,000 تومانمشاهده محصول پیشنهادی

مبل سلطنتی

مبلمان سلطنتی از جمله محبوب‌ترین نوع مبلمان در میان خانواده‌های ایرانی است. این نوع مبل بسیار پر زرق‌و‌برق بوده و معمولا با چوب ساخته می‌شود. این مدل مبل در دسته مبل راحتی طبقه‌بندی نمی‌شود و برای افرادی که سبک‌های تجملاتی را می‌پسندند، مناسب است. مبل سلطنتی یکی از گزینه‌های موجود برای قراردادن در جلو تلویزیون است؛ البته به‌شرط آنکه فضای موردنیاز برای قراردادن آن را در اختیار داشته باشید. مبل‌های سلطنتی نیز در تعداد و طرح موردنیاز شما قابل سفارش هستند.

قیمت مبل جلو تلویزیون

محصولات پیشنهادی
راحتی پارلیک 1

مبل راحتی پارلیک

تومان32,500,000 تومانمشاهده محصول پیشنهادی

مهم ترین نکات در زمان خرید و چیدمان مبل جلو تلویزیون

Tv room یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های هر خانه است که در سال‌های اخیر به دلیل کوچک‌شدن خانه‌ها، با فضای پذیرایی از مهمان یکی شده است. مبلمان نیز از مهم‌ترین المان‌های این فضا محسوب می‌شود. چیدمان مبل در جلو تلویزیون باید به‌گونه‌ای باشد که تمام افراد نشسته بر روی مبل، دید کافی نسبت به تلویزیون را داشته باشند. در ادامه نکاتی برای خرید و چیدمان مبل جلو تلویزیون را بیان می‌کنیم:

  • رنگ مبل جلو تلویزیون

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان خرید مبل راحتی جلو تلویزیون باید مدنظر قرار دهید، رنگ آن است. رنگ این مبل باید هماهنگی کامل را با سایر اجزای دکوراسیون؛ مانند میز تلویزیون داشته باشد. توصیه می‌شود برای مبلمان این بخش از خانه رنگ‌های تیره را انتخاب کنید؛ زیرا اکثر افراد مخصوصاً کودکان در زمان تماشای تلویزیون خوراکی می‌خورند؛ بدیهی است که ریختن این خوراکی‌ها سبب کثیف‌شدن زودهنگام مبل شود.

البته اگر متراژ کمی برای قراردادن مبل در اختیار دارید یا رنگ‌های تیره هماهنگی دکوراسیون شما را به هم می‌زند، می‌توانید از رنگ‌های روشن نیز استفاده کنید و روی آن را پارچه‌های مبلی قابل شست‌وشو بپوشانید تا دیرتر کثیف شوند.

  • انتخاب مبل های راحتی

بهتر است مبل جلو تلویزیون را از میان مبل‌های راحتی و مدرن انتخاب کنید تا در زمان استراحت و تماشای تلویزیون احساس راحتی بیشتری داشته باشید. اگر فضای بزرگی در اختیار دارید، می‌توانید 2 دست مبل خریداری کرده و مبل سلطنتی را در قسمت پذیرایی از مهمان و مبل راحتی را در جلو تلویزیون قرار دهید.

  • توجه به دوام مبل

مبل‌های جلو تلویزیون بیش از سایر مبلمان موجود در منزل مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین باید از دوام و کیفیت بالایی برخوردار باشند. پارچه، اسفنج، پایه و چارچوب این مبلمان باید استقامت کافی را برای استفاده طولانی‌مدت داشته باشند و به‌سرعت دچار رنگ‌رفتگی و فرورفتگی نشوند.

مزایای استفاده از مبل تختخواب‌شو برای جلو تلویزیون

خرید مبل تختخواب‌شو انتخابی هوشمندانه برای خانه‌های کوچک است. با خرید این مبل‌ها دیگر نیازی به خرید جداگانه تختخواب ندارید و می‌توانید از فضای خانه حداکثر بهره را بگیرید. مبل‌های تختخواب‌شو از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با مبل‌های معمولی ندارند، اما زمانی که باز می‌شوند فضای بیشتری را برای استراحت در اختیار شما می‌گذارند. فرایند ساخت مبل تختخواب‌شو متفاوت‌تر از مبلمان راحتی است و همین تفاوت در ساخت، احساس راحتی بیشتری را به شما و خانواده‌تان هدیه می‌دهد.

کاناپه راحتی جلو تلویزیون

تجربه خوابی لذت‌بخش در جلوی تلویزیون

بسیاری از ما ایرانی ها عادت به خوابیدن در جلوی تلویزیون و در زمان نگاه‌کردن فیلم و سریال موردعلاقه خود داریم. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، خرید مبل مدرن تختخواب‌شو بهترین گزینه برای شما است. این مبل‌ها طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی دارند و فضای کوچکی نیز برای قراردادن لوازم شخصی در زمان خواب، در اختیار شما قرار می‌دهند.

کیفیت و دوام بالا

مبل‌های تختخواب‌شو جلو تلویزیون دوام و استقامت بالایی دارند و برای استفاده مداوم و خوابیدن‌های طولانی‌مدت مناسب هستند. این مبل‌ها تشک‌های نرم، باکیفیت و در برخی از موارد طبی دارند و تجربه یک خواب شیرین را برای شما به ارمغان می‌آورند. این مبل‌ها تنوع بسیار بالایی در سبک طراحی دارند. بسیاری از آن‌ها به‌صورت کشویی، برخی به‌صورت ریلی و برخی نیز به‌صورت تاشو طراحی و تولید شده‌اند.

طراحی بهینه

مبل‌های تختخواب‌شو به‌صورت سفارشی و باتوجه‌به تعداد اعضای خانواده و متراژ فضای در دسترس شما ساخته می‌شوند. شما می‌توانید مبل تختخواب‌شو جلو تلویزیون را در طرح و مدل دلخواه خود سفارش دهید تا کاملا متناسب و هماهنگ با دکوراسیون منزل شما شود.

علاوه‌براین با درنظرگرفتن شرایط اقتصادی امروز، خرید مبل و تختخواب به‌صورت جداگانه برای بسیاری از افراد میسر نیست؛ پس با خرید مبل تختخواب‌شو، می‌توان با یک تیر، دو نشان زد. این مبل‌ها فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهند و رفت‌وآمد در فضای منزل را بهتر می‌کنند.

خرید و سفارش مبل جلو تلویزیون از فروشگاه سایا دکور

مبل جلو تلویزیون را باید از فروشگاه‌ها و کارخانه‌های معتبر خریداری کنید تا اطمینان کافی را از کیفیت و دوام محصول داشته باشید. فروشگاه اینترنتی سایا دکور با بیش از 7 سال سابقه در زمینه تولید انواع مبلمان راحتی، مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک و… بهترین مرجع برای خرید مبل جلو تلویزیون است.

طراحان سایا دکور تمام توان و سلیقه خود را برای طراحی و ساخت مبل دلخواه شما به کار می بندند تا لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانند. شما عزیزان می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن‌های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و به‌راحتی سفارش خود را ثبت کنید و آن را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

Saya Decor
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *