مبل طوسی با چه رنگی ست میشه؟

مبل طوسی با چه رنگی ست میشه
4.2/5 - (5 امتیاز)

ایده ی انتخاب مبل طوسی در اتاق نشیمن، یک آرامش بصری در میان طرح های رنگارنگ ایجاد می‌کند. مبلمان یکی از اصلی ترین لوازم مورد استفاده برای دکوراسیون و کانون اصلی توجه در اتاق نشیمن و یا پذیرایی شما می‌باشد. یک مبل طوسی انتخابی همه کاره و مدرن برای تکمیل چیدمان منزل شما است. تمامی رنگ هایی که از طیف خاکستری تا ذغالی را شامل می‌شوند، به راحتی با هر سبک و طراحی در منزل هماهنگ می‌شود.

خرید یک دست مبل طوسی پایه ای خنثی برای انتخاب مجموعه ای از رنگ های متنوع با طیفی سرد و یا گرم به حساب می‌آید. مبل طوسی به شما این آزادی را می‌دهد که به راحتی امکان تغییر لوازم دیگر را در منزل داشته باشید و نگرانی از بابت ست بودن هارمونی رنگ ها نداشته باشید. شما به راحتی می‌توانید رنگ دیوارهای اتاق نشیمن را تغییر دهید، فرش های رنگی و شاد پهن کنید و یا از کوسن با رنگ های مختلف استفاده کنید تا با یک تغییر کوچک؛ تنوع زیادی در دکوراسیون شما دیده شود. خرید مبل طوسی یک سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر بگیرید که حنی با تغییر سلیقه شما از پایه های اصلی منزل شما باقی می‌ماند. شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که مبل طوسی با چه رنگی ست میشه؟ در ادامه در سایت سایادکور تمامی رنگ هایی که با طوسی ترکیب می‌شوند را بررسی می‌کنیم.

 

بهترین ترکیب رنگ مبل طوسی
مبل طوسی کرممبل طوسی آجریمبل طوسی سبز
مبل طوسی زردمبل طوسی تیره و روشنمبل طوسی سفید

 

مبل طوسی کرم

 

مبل طوسی کرم

 

در یک اتاق نشیمن با کاناپه های طوسی تیره، رنگ کرمی هارمونی جذابی را ایجاد می‌کند. این نکته را به یاد داشته باشید که استفاده از رنگ های روشن در کنار طوسی، کانون توجه را به سمت رنگ طوسی می‌برد. این رنگ برای افرادی که به دنبال ایجاد آرامش در کنار انرژی تازه هستند  جدا از رنگ های خنثی سنتی، کرمی یک انتخاب برتر در کنار مبلمان طوسی است. این رنگ به عنوان یک رنگ خنثی عمل می‌کند و به راحتی با زمینه های مختلف ست می‌شود. مبل طوسی و کرم از رنگ های پایه محسوب می‌شود که برای مبلمان کلاسیک و راحتی قابلیت استفاده دارد. ترکیب رنگ طوسی و کرم محبوبیت زیادی در انتخاب مبلمان راحتی دارد.

اصلی ترین رنگ هایی که با مبل طوسی ست می‌شوند عبارتند از 

  • ترکیب مبل طوسی کرم
  • مبل طوسی سرمه ای 
  • مبل طوسی آبی 
  • مبل طوسی تیره و روشن 
  • مبل طوسی سبز 
  • مبل طوسی مشکی 
  • مبل طوسی سفید

همچنین شما می توانید در مقاله ترکیب رنگ مبل راحتی طوسی، ترکیب رنگ های مبل طوسی در کنار مبل راحتی را مشاهده کنید. 

مبل طوسی سرمه ای

 

طوسی سرمه ای

 

از آنجایی که طوسی یک رنگ خنثی است، تمامی رنگ های تند و گرم می‌توانند مکمل خوبی برای این ترکیب باشند. مبل طوسی سرمه ای ترکیب خوبی از هارمونی تیره و روشن است. رنگ سرمه‌ای را می‌توانید علاوه بر آستر مبل ها، بر روی پرده ها و کوسن مبل نیز با رنگ طوسی ست کنید. اگر قصد انتخاب ست مبل طوسی به صورت تک رنگ را دارید، مبل طوسی با کوسن سرمه ای را انتخاب کنید. پارچه های مخملی زیبایی بیشتری را در مبل طوسی سرمه ای به نمایش می‌گذارند. اگر هم میخواهید به صورت تخصصی برای مبل طوسی کوسن انتخاب کنید به مقاله کوسن برای مبل طوسی مراجعه کنید. 

 

مبل طوسی سفید

 

مبل طوسی سفید

 

رنگ سفید مکمل خوبی برای مبلمان طوسی با طیف رنگی تیره است. از آنجایی که مبل طوسی سفید متضاد یکدیگر هستند، تعادل خوبی را در چیدمان منزل به نمایش می‌گذارند. اگر قصد ست کردن مبل طوسی و سفید را دارید، طوسی تیره را انتخاب کنید تا تضاد رنگی زیبایی در چیدمان شما ایجاد شود. داشتن یک فرش با نقش و نگار های تیره، جلوه زیبایی را در چیدمان مبل طوسی و سفید ایجاد می‌کند. مبل طوسی سفید انتخابی مدرن است که در کنار آینه کنسول پایه استیل ترکیب زیبایی دارد.

 

مبل طوسی آبی

 

مبل طوسی آبی

 

انتخاب ترکیب رنگ ست مبل طوسی بسیار سلیقه ای است و در افراد متفاوت انتخاب های مختلفی دیده می‌شود. مبل طوسی آبی یکی از ترکیب هایی است که معمولا مورد پسند همه افراد واقع می‌شود. رنگ های آبی به طور طبیعی آرامش بخش هستند. بنابراین وقتی رنگ های آبی را با رنگ طوسی ترکیب می‌کنید، نتیجه بسیار راضی کننده و جذاب است. اگر قصد انتخاب مبل طوسی آبی را دارید، به این نکته توجه داشته باشید که ترکیب دو رنگ تیره و روشن هارمونی زیباتری را ایجاد می‌کند. بنابر این انتخاب رنگ های طوسی روشن با آبی تیره و بالعکس بهترین نتیجه را در خرید مبل ال نمایش می‌گذارد. 

 

مبل طوسی آجری

 

مبل طوسی نارنجی

 

اگر از دسته شخصیت های ریسک پذیر و اجتماعی هستید، مبل طوسی آجری جایگاه خوبی در منزل شما پیدا می‌کند. رنگ های طیف نارنجی، گرم و دلپذیر هستند. آن ها عنصر قوی در نمایش شکل ظاهری مبلمان شما می‌باشند و کانون توجه را به خود اختصاص می‌دهند. رنگ نارنجی از رنگ های جیغ شناخته می‌شود. استفاده از این رنگ های تند به تنهایی میسر نیست و نیازمند ایجاد تضاد رنگی با یک رنگ خنثی و روشن هستند. رنگ خردلی و نارنجی از مناسب ترین گزینه ها برای قرار گرفتن در کنار رنگ های خنثی مانند رنگ طوسی است.

 

مبل طوسی خردلی

 

طوسی خردلی

 

اگر رنگ های شاد و روشن را دوست دارید، مبل طوسی خردلی یک گزینه عالی برای داشتن چیدمانی سرگرم کننده است. رنگ خردلی تیره تر از رنگ زرد است و احساس آرامش بیشتری را به شما القا می‌کند. این رنگ گرم و شاد، کاملا متضاد رنگ طوسی است که از دسته رنگ های خنثی شناخته می‌شود. همچنین انتخاب کاناپه های طوسی، در کنار تک نفره های خردلی بهترین هارمونی برای مبل طوسی خردلی است.

 

مبل طوسی زرد

 

طوسی زرد

 

در دنیای رنگ شناسی، خاکستری، سیاه و زرد بهترین مکمل برای ترکیب رنگ هستند. مبل طوسی زرد انتخابی متنوع و جذاب برای ست کردن اتاق پذیرایی مخصوص شخصیت های برون گرا است. به طور طبیعی نگاه ها به سمت این ترکیب رنگ خیره می‌شود. استفاده از رنگ زرد به عنوان رنگ برجسته نتیجه خوبی در ایجاد انرژی مثبت در ست مبل طوسی زرد در منزل ایجاد می‌کند. انتخاب پرده های سفید ساده، که ضخامت کمی داشته باشد و به خوبی نور را به داخل فضای منزل منتقل کند، احساس گرما را به خوبی ایجاد می‌کند.

مبل طوسی سبز

 

مبل طوسی سبز

 

رنگ طوسی از جمله رنگ های شاد و نشاط آور در منزل است. در حالی که این رنگ به تنهایی زیبایی خود را دارد، اما به طرز شگفت انگیزی با مبل طوسی و خاکستری تضاد زیبایی دارد. اگر قصد خرید مبل طوسی سبز را دارید، مجموعه ای از گیاهان آپارتمانی و سایر لوازم تزئینی که در ساخت آن از عناصر طبیعی استفاده شده است را برای تکمیل دکوراسیون خود استفاده کنید. انسان های برون گرا هم نیاز به فضایی آرام برای استراحت دارند. مبل سبز و طوسی به خوبی آرامش و انرژی فضا را متعادل می‌سازد. مبل ال راحتی یا مبل ال مدرن به رنگ طوسی می تواند یک گزینه ایده آل برای منزل شما باشد. 

 

مبل طوسی پایه چوبی

 

مبل طوسی پایه چوبی

 

حقیقتا رنگ طوسی، یک رنگ همه کاره و کلاسیک است که برای تزئین در سر تا سر منزل قابلیت استفاده دارد. چوب از اصلی ترین عناصر شناخته می‌شود که برای ایجاد انرژی در دکوراسیون منزل جایگاه خاصی دارد. یک مبلمان به سبک مدرن با پایه های چوبی فضای نشیمن را دلپذیر و سرزنده نگه می‌دارد. همچنین یک مبل نئوکلاسیک با این ترکیب رنگی می تواند ترکیبی از مدرن و کلاسیک باشد و زیبایی بیشتری را به خانه شما بدهد. 

مبل طوسی تیره و روشن

 

مبل طوسی تیره روشن

 

انتخاب رنگ طوسی تیره فضا را بسیار سنگین و پیچیده می‌کند. معمولا یک رنگ مکمل که روشن تر باشد را در کنار طوسی تیره به کار می‌رود. اگر جزو آن دسته از افراد هستید که تضاد رنگی زیاد را دوست ندارید، انتخاب دو رنگ تیره و روشن در پالت رنگی طوسی را مد نظر داشته باشید. رنگ طوسی انتخابی ایده آل برای مبل چستر است، انتخاب دو رنگ طوسی تیره و روشن در کنار یکدیگر ترکیبی همیشگی است که با تغییر دادن رنگ کوسن ها، تنوع زیادی در نمای ظاهری آن ایجاد می‌شود. انتخاب طوسی تیره برای کاناپه ها و طوسی روشن برای تک نفره بهترین پالت رنگی برای چیدمان مبل طوسی تیره و روشن است.

رنگ چوب مبل طوسی

برای انتخاب رنگ چوب مبل طوسی، رنگ های فندوقی، گردویی، مشکی و عسلی را مد نظر داشته باشید. اگر رنگ طوسی روشن را مد نظر دارید، رنگ های چوب تیره تر و اگر رنگ طوسی تیره را در نظر گرفته اید از رنگ چوب روشن در نمای مبل و پایه ها بهره بگیرید. انتخاب پایه و نمای فلزی به رنگ نقره ای نیز، جلوه مدرن تری را در مبل طوسی ایجاد می‌کند. به خاطر داشته باشید، رنگ قهوه ای تیره انتخاب مناسبی برای مبلمان طوسی نیست و تضاد رنگی نامناسبی را ایجاد می‌کند. اگر قصد انتخاب فرش مناسب برای مبل طوسی خود دارید مقاله مبل طوسی با چه فرشی ست میشه را از دست ندهید.

مبلمان رنگ طوسی با چه رنگی هارمونی دارد؟

مبل طوسی رنگ در عین سادگی، جذابیت زیادی دارد. طیف رنگی تیره و روشن طوسی از رنگ های خنثی و پر طرفدار هستند. ترکیب طوسی تیره و روشن هم هارمونی خوبی دارد. از جذابیت های طوسی اینست که با خانواده رنگ های گرم و سرد، هماهنگی دارد. می توانید یک دست مبل طوسی رنگ را به طرق مختلف با انواع رنگ ها، ست کنید.

اگر بپرسید: “رنگ مبل طوسی با چه رنگی ست میشه” جواب اینست: همه رنگ ها!ترکیب طوسی-کرم، طوسی سرمه ای،طوسی- آبی و هر رنگ دیگری زیبایی خود را دارد. موضوع مهم اینست که کدام طیف مبل طوسی را انتخاب می کنید و چه رنگی را دوست دارید.

رنگ مبل طوسی تیره با چه رنگی ست میشه

مبلمان طوسی تیره برای محیط رسمی انتخاب خوبی است. در این صورت با رنگ های آبی یا سبز می توانید هارمونی خوبی ایجاد کنید. استفاده از خانواده رنگ های روشن و سرد و خنثی در ترکیب مبل طوسی، فضا را رسمی و قابل اعتماد نشان می دهد.

رنگ مبل طوسی تیره فضا را کوچک تر نشان می دهد. اگر فضای محدودی در اختیار دارید با ترکیب رنگ های روشن، از سنگینی محیط کم کنید. بهترین پیشنهاد ترکیب رنگی طوسی تیره و روشن است که تعادل رنگی به همراه دارد.

مبل طوسی تیره با چه رنگی ست میشه

رنگ مبل طوسی روشن با چه رنگی ست میشه

اگر کمی ریسک پذیر هستید از ترکیب رنگی جذاب تری استفاده کنید. دکوراسیون منزل برای مبل طوسی روشن هیجان انگیز است اگر رنگ های گرم را در ترکیب وارد کنید. چنانچه مبلمان تک رنگ و طوسی روشن است از خانواده زرد و نارنجی برای تعادل رنگی کمک بگیرید. رنگ های جیغ، انرژی زیادی دارند و فضا را شاد و پر هیجان می کنند. این می تواند به اتاق های کوچک و کم نور، روح زندگی بدهد.

برای محیط رسمی، مبلمان رنگ طوسی با چه رنگی هارمونی دارد؟ دکوراسیون اتاق مدیر و دفتر کار را با احتیاط انجام دهید. استفاده از رنگ های گرم برای چنین مکانی مناسب نیست. اما همیشه می توانید از رنگ کرم کمک بگیرید. طوسی کرم و طوسی و سرمه ای هارمونی بسیار خوبی دارند. پارچه مبلمان اداری به رنگ طوسی روشن و تیره هم تم رسمی تری دارد. تابلوی دیواری و رنگ پرده ها را از رنگ های مکمل استفاده کنید تا تعادل فضا حفظ شود. هارمونی در تم رنگی دکوراسیون، یک اصل مهم در طراحی است. در چیدمان منزل و دکوراسیون اداری همیشه روی هارمونی رنگ ها دقت کنید. استفاده از چندین رنگ نامتناسب فضا را شلوغ و بی نظم نشان می دهد.

سخن پایانی

رنگ طوسی یک رنگ شیک و ایده آل برای داشتن چیدمان های مدرن و کلاسیک است و به خوبی با هر دکوری ست می‌شود. علاوه بر این مبل طوسی عملا راحتی و آرامش را به نمایش می‌گذارد. این رنگ کارایی یک لوح سفید را در منزل شما دارد که انعطاف پذیری بالایی در ایجاد هارمونی با رنگ های مختلف دارد. برای الهام بخشی خلاقانه، فهرستی از شیک ترین رنگ ها برای جواب به سوال مبل طوسی با چه رنگی ست میشه؟ در خرید مبل راحتی را آماده کرده ایم.

اگر تصمیم به چیدمان بر اساس پالت رنگی خنثی و یا تک رنگ دارید انتخاب فرش های روشن به سادگی هارمونی رنگ ها را حفظ می‌کند. فرش های طرح دار که رنگ های گرم در آن استفاده شده است، روح بخشی و انرژی چیدمان مدرن شما را افزایش می‌دهد. در کنار انتخاب رنگ طوسی، انتخاب مبل مدرن می تواند یک گزینه بسیار عالی برای انتخاب و خرید مبل برای شما باشد. 

سوالات متداول

 

مبل طوسی برای چه خانه هایی مناسب است؟

مبل طوسی برای خانه هایی که دکوراسیون مدرن دارند و ترجیح می‌دهند در مبل آن ها نمای پارچه ای بیشتر از چوب بکار رفته باشد، یا قصد خرید مبل راحتی را دارند، بسیار مناسب است. رنگ طوسی از محبوب ترین رنگ ها برای چیدمان منزل به سبک مدرن است که از مد خاصی پیروی نمی‌کند و گذر زمان تاثیری در قدیمی شدن چیدمان منزل ندارد.

مبل طوسی با چه پرده ای ست میشه؟

پرده هایی با رنگ روشن و پارچه های ساده را مکمل مبلمان طوسی منزل خود کنید تا فضایی دنج و آرام را در پذیرایی منزل خود به نمایش بگذارید. انتخاب طرح های ساده جلوه زیباتری به مبلمان طوسی می‌دهد.

برای مبل طوسی چه رنگ کوسن خوبه؟

برای انتخاب رنگ کوسن ها، به سراغ رنگ های شاد و گرم بروید که در المان های مختلف منزل مورد استفاده قرار گرفته است. انتخاب کوسن های براق و یا پشمی نیز گزینه ای جذاب و فانتزی برای تکمیل یک کاناپه طوسی است.

مبل خاکستری با چه رنگی ست میشه؟

رنگ خاکستری نیز از دسته رنگ های ملایم و خنثی است که شباهت زیادی به رنگ طوسی دارد. بنابراین تمامی ترکیب های ذکر شده برای ست شدن با رنگ خاکسری مناسب است.

مبل طوسی تیره با چه رنگی ست میشه؟

مبل طوسی تیره تناژ گرمی دارد که برای ست کردن آن استفاده از هارمونی رنگ های خنثی بی‌نظیر است. انتخاب رنگ کرمی، طوسی روشن و آبی روشن بهترین ترکیب را با مبل طوسی تیره می‌سازد.

سمیرا کیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *