حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

سبد خرید شما خالی است.

021-55324597

محصولات آماده ارسال فوری و 72 ساعته

ارسال 72 ساعته محصولات

با توجه به درخواست های مکرر مشتریان برای خرید محصولات با بازه ارسالی کوتاه، در مجموعه سایادکور شرایط متمایز و ویژه ای برای تحویل سفارشات در نظر گرفته شده است. برخی از محصولات در دسته ارسال 72 ساعته و برخی دیگر در دسته ارسال فوری قرار گرفته اند که در کوتاه ترین زمان ممکن منزل شما را برای چیدمانی جدید و پذیرایی از میهمانان آماده کنند. در ادامه این مطلب توضیحات لازم برای آشنایی با روند ارسال هر دو دسته را بررسی می‌کنیم.

روند ارسال محصولات با برچسب ارسال 72 ساعته

محصولاتی که در دسته ارسال 72 ساعته قرار دارند، بیشتر شامل محصولاتی هستند که تنوع رنگ بالایی دارند و برای رضایت بیشتر مشتریان عزیز با امکان انتخاب رنگ توسط شما تولید می‌شود و بعد از ثبت سفارش، طی مدت 3 روز کاری آماده ارسال می‌باشند. ارسال سفارشات تهران در روز سوم کاری انجام می‌شود و سفارشات ثبت شده برای شهرستان ها در روز سوم به باربری مخصوص مبلمان تحویل داده می‌شود. با توجه به برنامه زمان بندی ارسال در شرکت حمل و نقل امکان تعویق 24 ساعته در ارسال وجود دارد که هماهنگی های لازم برای تسریع در ارسال محصولات از طریق ارتباط مشتری با باربری انجام می‌گیرد.

روند ارسال محصولات با برچسب ارسال فوری

محصولاتی که بر روی آن ها برچسب ارسال فوری قرار گرفته است با رنگ پیش فرضی که در عکس محصول مشاهده می‌کنید آماده ارسال است. تحویل محصولات با برچسب ارسال فوری در شهر تهران و حومه در بازه زمانی چند ساعت الی یک روز کاری، و برای سفارشات شهرستان در بازه زمانی یک روزه تحویل باربری می‌گردد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برسد.

سوالات متداول

تمامی محصولاتی که در دسته ارسال 72 ساعته قرار دارند با توجه به رنگ دلخواه شما ثبت سفارش می‌شوند و برای اطلاع دقیق از رنگ های آماده ارسال برای محصولاتی که برچسب ارسال فوری دارند، با مشاوران فروش مجموعه در ارتباط باشید.

خیر، ارسال محصولات در کوتاه ترین بازه زمانی برای سراسر کشور وجود دارد. مدت زمان ارسال تفاوت کمی با ارسال در تهران دارد که با توجه به برنامه شرکت حمل و نقل اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مجموعه سایادکور تمامی تلاش خود را در این راستا به کار می‌گیرد تا تحویل محصولات در تمامی شهر های کشور درب منزل انجام شود. محصول ارسالی توسط باربری مخصوص مبلمان، درب ساختمان به مشتری تحویل داده می‌شود.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول