حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

سبد خرید شما خالی است.

021-55324597

شرایط و مراحل فروش اقساطی محصولات

روند و مراحل خرید اقساطی

با توجه به شرایط اقتصادی و برای رفاه بیشتر شما مشتریان عزیز، امکان خرید اقساطی بدون افزایش قیمت در مجموعه سایادکور فراهم شده است. خرید اقساطی در مجموعه سایادکور از طریق شرکت های شرایط گذار امکان پذیر می‌باشد و شامل تمامی محصولات موجود در فروشگاه است. از طریق ثبت نام در سایت بای چک و لندو امکان دریافت تسهیلات و خرید آسان از فروشگاه وجود دارد. تمامی مراحل ثبت نام و احراز هویت برای دریافت تسهیلات به صورت غیر حضوری و در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود.

خرید اقساطی مبلمان بدون پیش پرداخت

با توجه به شرایط مجموعه لندو که طرف قرارداد فروش اقساطی می‌باشد، در زمان ثبت سفارش 25 درصد از مبلغ کل تحت عنوان قسط اول دریافت می‌گردد و پرداخت مابقی مبلغ تا سقف 12 قسط امکان پذیر است.

امکان خرید اقساطی بدون نیاز به چک و ضامن از طریق ثبت نام در سایت لندو قابل انجام است و مراحل روند ثبت نام در عکس زیر به طور کامل شرح داده شده است. مدت زمان انجام تمامی فرآیند لازم برای خرید اقساط در بازه زمانی یک الی دو روز کاری قابل انجام است.

خرید قسطی مبل با چک

خرید اقساط با چک از دو روش دسته چک صیادی و ثبت نام از طریق سامانه بای چک امکان پذیر می‌باشد. برای استفاده از تسهیلات بای چک میبایست در سایت مربوطه ثبت نام کنید و تا 24 ماه از تسهیلات آن استفاده کنید. برای خرید اقساط با دسته چک صیادی ابتدا استعلام حساب شما توسط کارشناسان مربوط بررسی میگردد و پس از تایید امتیار، خرید محصولات با تسهیلات 6 ماهه امکان پذیر می‌باشد.

خرید اقساطی

سوالات متداول

فروشگاه آنلاین سایادکور تمامی محصولات را با مشخصات کامل و قیمت روز در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد وامکان خرید اقساطی از سراسر کشور وجود دارد و تحویل محصول درب منزل شما انجام می‌شود.

امکان خرید اقساطی مبل، خرید اقساطی میزناهارخوری، خرید اقساطی سرویس خواب و تمامی محصولات موجود در فروشگاه آنلاین سایادکور با مناسب ترین قیمت وجود دارد.

با توجه به شرکت های شرایط گذار سقف مختلفی برای خرید وجود دارد. مجموعه لندو دارای سقف 20 میلیون تومان و سقف اقساط 12 ماهه می‌باشد.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول