حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

سبد خرید شما خالی است.

021-55324597

رویه ارسال و بازگردانی کالا

تولید و عرضه محصولات گروه تولیدی سایا دکور طبق سفارش و سلیقه دلخواه شما عزیزان انجام میگیرد، بدین منظور مرجوع کالا فقط در صورت عدم تطابق محصول ارسال شده با فاکتور و قرارداد ثبت شده در زمان ثبت سفارش قابل انجام میباشد.

مرحله ساخت محصول پس از توافق نهایی و تایید نهایی مشتری انجام میگیرد و در صورت هر گونه عدم تطابق محصول با فاکتور نهایی تایید شده توسط مشتری، محصول با احترام مرجوع میگردد.

 
ارسال محصولات سایادکور، از طریق باربری (مخصوص مبلمان) توسط ماشین های مسقف حمل بار و چیدمان صحیح توسط نیروهای آموزش دیده انجام میگیرد تا در زمان طی شدن مسافت ارسال هیچگونه ضربه ای به محصول وارد نشود. همچنین بسته بندی تمامی محصولات ارسالی با نایلون حباب دار و ضربه گیر مناسب بوده تا هرگوه صدمات احتمالی در زمان حمل و نقل به حداقل برسد.
 

تحویل تمامی محصولات سایا دکور درب منزل بوده و پس از بررسی کامل تطابق و سلامت محصول تسویه نهایی انجام میگیرد.

رویه ارسال و بازگردانی کالا

مدت تست و بررسی مبلمان و سرویس خواب 3 روز میباشد و در مدت زمان ذکر شده در صورت عدم رضایت از کیفیت ذکر شده در فاکتور خرید،محصول با احترام مرجوع میگردد.

ضمانت تمامی محصولات مجموعه سایا دکور 24 ماه (دوسال) میباشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ،طبق قوانین ضمانت نامه محصول، میتوانید با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کنید تا اقدامات لازم برای رفع آن توسط مجموعه انجام گیرد.

 

هزینه ارسال محصولات برای شهرستان به عهده مشتری بوده و طبق تعرفه باربری های مبلمان محاسبه میگردد.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول